• 18 MAY 16
  • 0
  Görüşme randevusu ne demek?

  Görüşme randevusu ne demek?

  Hastalarımız, kendilerinde olan durum hakkında, HERHANGİ BİR PARA ÖDEMEDEN uzman hekim görüşü alabilirler.

  Bu görüş almaya ‘Görüşme Randevusu‘ altında randevu alarak gelebilirsiniz.

  Ancak bu sadece bir görüşmedir, size yeni bir muayene yapılmaz veya sizde bulunan hastalğa uzman hekim tarafından tanı konulmaz.

  Bu görüşme sayesinde, hastalar uzman hekimi muayene öncesi görmekte, hastaya ve hastalığa yaklaşımı hakkında bilgi edinebilmektedir. Bu görüşme sonrası hastalığınızı tedavi edecek uzmanı seçebilirsiniz. 


  Görüşme randevusu neden ücretsiz?


  Kadın hastalıkları başlığı altında çok sayıda başlık vardır. Bu başlıkların bir kısmı özel uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Örneğin; her kadın doğum uzmanı kapalı rahim alma ameliyatı yapmaz veya her kadın doğum uzmanı cinsel yolla bulaşan hastalıklarla veya idrar kaçırma şikayeti ile ilgilenmez.

  Ancak hastaların bu durumu bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle hastalığını tedavi edebilecek uzman hekimi buluncaya kadar boştan yere doktor doktor gezilmektedir. Sonucunda hasta için çok kıymetli olan zaman kaybedilmekte ve ek olarak fazladan muayene ücretleri de ödenmektedir.

  Bu durum nedeni ile Doç. Dr. Oktay KAYMAK, kurucusu olduğu koza klinik bünyesinde GÖRÜŞME RANDEVUSU adı altında randevu talep eden hastalara da haftanın belirli saatlerinde bakmaktadır.


  Bu bir görüşme ve uzman hekim ile tanışma randevusudur. Bu nedenle doktorumuzdan sizin hastalığınıza TANI KOYMASINI veya TEDAVİ ETMESİNİ talep etmemenizi rica ederiz.

  Yorum Yaz →