Google Arama

Site İstatistikleri

mod_vvisit_counterBugün1918
mod_vvisit_counterDün1757
mod_vvisit_counterBu Hafta15739
mod_vvisit_counterSon Hafta7328
mod_vvisit_counterBu Ay123752
mod_vvisit_counterSon Ay186204
mod_vvisit_counterTüm1521564

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?
Alta gitSayfa: 1
BAŞLIK: kızlık zarında çentik
kızlık zarında çentik 2 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0
mrh hocamben erkek arkadasım la zorla bır ılıskı gıbı bırsey oldu ama anlamı ıle olmadı doktora gıttım bana kızlık zarında saat yedı yonunde centık oldugunu soyledı bu ne demek oluyor dedıgımde hem kızsın hem degılsın dedı bu ne demek hocam kızmıyım acaba bırde ılıskıye gırdıgımde kanamam olurmu centık kızlıgımın bozuldugu anlamına mı gelıyor yoksa zedelendıgımı bu arada kızlık zarım anuller kızlık zarı ımıs cvplarsanız cok sevınırım hocam sımdıden tsk ederım
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:kızlık zarında çentik 2 Yıl, 6 Ay önce Karma: 2
MERHABA,

kızık zarı muayenesi özel bilgi ve tecrübe isteyen bir muayenedir.

şimdi size bir kaç sorum var bunları cevaplamanızı isterim.

Sizi muayene eden doktor kadın doğum uzmanı ve kızlık zarı muayene bilgi ve tecrübesi olan bir hekim miydi?

Size söylenen Hem kızsınız hem de değil ne demek? ne anlama geliyor diye doktorunuza sordunuz mu? çünkü sizi muayene eden hekim o.

Çentik doğal veya ilişki veya herhangi bir nesne ile oluşturulabilir. Burda önemli olan çentiği ayırt etmek ve yorum yapmaktır. Yani bu zar ilişki sırasında kanar mı kanamaz mı?

isterseniz bu soruları doktorunuza sorun. daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Biz muayene yapmadığımız zar hakkında yorum yapamayız.

iyi günler.
Sağlıklı Günler Dileriz...
Oktay Kaymak 0532 645 19 03

Cvp:kızlık zarında çentik 2 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0
merhaba hocam bırıncı sorunuz ben o nedemek dedıgım de hem kızsın hem degılsın demesıne karsın bız bunu tıp dılınde oyle nıtelendırıyoruz dedı ve dr kadın dogumcu ıdı hastanede tecrubesı vardı kanarmı kanamazmı olayını kanayabılırde kanamaya bılırde erkegın penısın buyuklugune baglı kanama dedı ona bır daha gıtme sansım yok bu yuzden sızın bılgılerınızden ve tercubelerınız den yararlanmak ıstedım hcm

Cvp:kızlık zarında çentik 2 Yıl, 6 Ay önce Karma: 2
MERHABA, KIZLIK ZARININ KANAMA OLASILIĞI KIZLIK ZARININ YAPISI İLE İLİŞKİLİDİR. PENİS BOYUTU ETKİSİZDİR. PENİS GENİŞLİĞİ ÖNEMLİDİR VE EĞER PARTNERİNİZDE BİR ANOMALİ YOKSA ORTALAMA BİR BOYUT ZARDA YIRTILARAK KANAMAYA NEDEN OLACAKTIR.

ESNEK KIZLIK ZARI İSE: İLİŞKİ SIRASINDA KANAMAYA NEDEN OLACAK KADAR KIZLIK ZARI YAPISININ OLMAMASIDIR. BU DURUMDA NE OLURSA OLSUN KANAMA OLMAYACAKTIR.

İYİ GÜNLER.
Sağlıklı Günler Dileriz...
Oktay Kaymak 0532 645 19 03

Üste gitSayfa: 1
Yetkililer: oktay,
Domain