Acıbadem altunizade hastanesi riskli gebelik uzmanları

İstanbulda (anadolu ve avrupa yakası), kadın doğum uzmanı ( jinekolog ) ve riskli gebelik uzmanlarımız ( perinatolog, perinatoloji )  özel hastanede özel muayene yaparak hastalarına hizmet vermektedir.

İstanbulda, kadın hastalıklarında yapılan tüm ameliyatlar (laparoskopi, histeroskopi ve diğerleri … ) gebelik ve riskli gebelik takibi ile özel ağrısız doğum ve sezeryan ( sezaryen ) operasyonunu gerçekleştiren ekip olarak çalışmaktadır.

Mega kent istanbulda, sağlığınız için, size en uygun sağlık hizmetini, başarılı bir şekilde sunmayı amaç edinen uzman doktorlardan oluşan ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kadrosunda profesör ve doçent doktorları barındıran riskli gebelik uzmanı olan ekibimiz ile istanbulda özel sağlık sigortası anlaşması olan hastalara hizmet vermektedir.

Üsküdar, kadıköy ve yakınlık nedeni ile çevre semtte oturan hastaların daha kolay ulaşım gösterdiği hastanemizde tüm tıp dalları ve tüm üst uzmanlık alanları bulunmaktadır.

Yakınlık nedeni ile istanbul ve çevre illerden gelen hastalarımıza özel hastane konforu ile en üst düzeyde sağlık hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.