Kadın Doğum - Ankara

Kadın Doğum - Ankara
  • Kadın Doğum

Kadın Doğum - Ankara

Kadın Doğum Ankara sağlık kliniği kadın hastalıkları ve hamilelik konusunda bütün sorunlarınıza derman olacağını biliyor muydunuz?

Kadın hastalıklarında hastalığın erken teşhis ve tedavisi yaşam kalitesi ve süresi için büyük bir öneme sahiptir. Bazı ciddi kadın hastalıkları belirtileri biz kadınlar tarafından göz ardı edilebiliyor. Bunların arasında düzensiz regl kanamaları, karında şişlik, regl döneminde oluşan şiddetli ağrılar bazı jinekolojik kanserlerin belirtileri olabiliyor. Kadınların bu ve buna benzer belirtileri takip edip hemen bir uzmana başvurmaları gerekir. Kadın Doğum Ankara sağlık hizmetleri olarak bu ve bunun gibi hastalıklarınızda her daim size hizmet için bekliyor. Bu hastalıkların yanı sıra gebelik dönemi ve sonrası da ciddi takip ister. Gelin hep birlikte hizmetlerimizin kapsamına bakalım.

Kadın Doğum Ankara ve Hizmetlerimiz

Normal Doğum Hizmeti

Kadın doğum uzmanlarımızın desteğini hamileliğin başladığı ilk aydan bebeğinizi kucağınıza alacağınız ana kadar alabilirsiniz. Normal doğum yapmak isteyen ve normal doğum yapmaya elverişli hastalarımız için süreci çok iyi takip eder ve normal doğum gerçekleştirilir. Doğum esnasında herhangi bir komplikasyonla karşılaşmamak için uzmanlarımız ve ebe kadromuz her türlü önlemi alırlar.

Sezaryen Doğum Hizmeti

Normal doğumun gerçekleşemediği ya da fiziksel bazı sorunlardan ötürü sezaryen doğum yapılır. Sezaryen doğum da öncelik anne sağlığına verildiğinden uzman hekimlerimiz ve uzman ameliyat ekibimizle sürecin başarılı bir şekilde sonlanması sağlanır. Sezaryen doğum da narkoz alma seçenekleri vardır bunlardan biri tam uyuma sağlanarak alınan diğeri ise epidural olarak adlandırılan ve sayece belden aşağı olan kısmın uyuşturulmasıdır.

Kadın Doğum Hizmetleri ve Fiyatlar

Kadın Doğum Ankara hizmetlerimizden faydalanırken sizin için uygulanan ücretlendirmenin en uygun ve hesaplısı olduğunu söyleyebiliriz. Normal doğum ya da sezaryen doğum hangi hizmetimizi alırsanız alın alacağınız hizmetin en kalitelisi ve uygun ücretli olduğunu bilmeniz gerekir. Yıllardır hasretini çektiğiniz evladınızın uzman doktor ve hemşirelerin kontrolünde gelişmelerinin takip edilmesini istemez misiniz?  O halde daha fazla vakit kaybetmeden kendinizi ve bebeğinizin sağlığını düşünüyorsanız kadindogumankara.com adresinden ya da diğer iletişim kanallarından bize ulaşın.